Popis produktu

Podrobný popis výrobku Lactofeel 7 tub x 5ml

Lactofeel obsahuje kyselinu mléčnou, která obnovuje normální pH pochvy, zastavuje množení nežádoucích bakterií a efektivně neutralizuje nepříjemné pocity a zápach. Dále obsahuje glykogen, který poskytuje živiny pro bakterie mléčného kvašení, podporuje jejich rozmnožení a tím účinně pomáhá proti abnormálnímu výtoku a nepříjemným pocitům v pochvě. Lactofeel je vhodný jako podpůrná léčba při užívání antibiotik, jako prevence proti nežádoucím potížím ( nepříjemný zápach, obtěžující výtok, nepříjemné pocity v pochvě, svědění) a dále v případě jakéhokoli výtoku v těhotenství. Bezpečný pro těhotné a kojící ženy. Bez parfemace.

Jak ho používat?

  • Pro účinnou úlevu od nepříjemného zápachu, abnormálního výtoku, nepohodlí a bakteriální vaginózy aplikujte 1 tubu denně po dobu 7 dní.
  • Pro udržení přirozeného pH a zabránění návratu příznaků bakteriální vaginózy aplikujte 1 tubu každý 3. den po dobu 3 měsíců.
  • Pro udržení přirozeného pH během současného užívání antibiotik aplikujte 1 tubu denně po dobu 4 - 5 dní po ukonční léčby antibiotiky.
  • Pro zmírnění či odstranění příznaků onemocnění v období menstruace používejte 1 tubu denně po dobu 1-2 dní po menstruaci.

Přípravek aplikujte nejlépe v leže. Odšroubujte uzávěr tuby a vložte celý prodloužený krk do pochvy. Celý obsah tuby vytlačte do pochvy. Používejte nejlépe před spaním. Doporučuje se spát v kalhotkách, protože malé množství gelu může vytéci.

Dále by Vás mohlo zajímat, že výtok v těhotenství je ve většině případů zcela normální, je způsoben především zvýšeným prokrvením stěny pochvy. Přirozený výtok v těhotenství je průhledný nebo bílý, bez zápachu a bez svědění nebo pálení. V některých případech však může být příznakem infekce. Vaginóza v těhotenství může pro plod znamenat jistá rizika a je proto třeba jí předcházet, v případě již probíhající infekce ji po dohodě s lékařem neodkladně řešit.

Co obsahuje?

kyselinu mléčnou, glykogen

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!