Popis produktu

Podrobný popis výrobku Koňská mast hřejivá 500ml

Koňská mast Hřejivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Obsahuje extrakty z 25 bylin, včetně plodu a květu kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Hřejivý gel je vhodný zejména jako preventivní prostředek před fyzickou zátěží. Při aplikaci před sportem svaly prohřeje a připraví na zátěž, přináší také úlevu při natažení svalu a snižuje pocit unaveného svalstva a těžkých nohou (zvyšuje žilní odtok a elasticitu cévních stěn). Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Jak ho používat?

Dostatečné množství gelu nanášejte 1 - 5 × denně na postižené místo a vmasírujte, dokud se gel zcela nevstřebá. Pro zvýšení účinnosti vytvořte zábal se silnou vrstvou gelu. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Dále by Vás mohlo zajímat, že gel při masáži rychle vyvolá intenzivní osvěžení a prokrvení, které je však přirozené a je projevem žádoucího účinku.

Co obsahuje?

Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arniku horskou, Borovici lesní, Jedli bělokorou, extrakt chilli, Kosodřevinu, Vřes obecný, Skořici, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Mátu peprnou, Levanduli lékařskou, Grepový extrakt, Třapatku nachovou, Citrónový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýnu lékařskou, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba, Černý rybíz

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!