Popis produktu

Podrobný popis výrobku Koňská mast forte (chladivá) 500ml

Koňská mast Chladivá Forte je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Představuje zesílenou verzi balzámu Koňská mast Chladivá a přináší tak ještě větší úlevu při problémech pohybového aparátu. Obsahuje extrakty z 25 bylin, včetně vysokého podílu a koncentrace Kaštanu koňského, Kostivalu lékařského a Jalovce obecného. Kaštan koňský je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám, Kostival lékařský podporuje regeneraci, urychluje obnovu buněk, odstraňuje pocit únavy a výrazně napomáhá při řešení poúrazových stavů. Jalovec obecný napomáhá odstraňovat toxické látky z těla a urychluje regeneraci. Koňská mast kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin. Chladivý gel je vhodný zejména po fyzické zátěži. Osvěží namožené svalstvo, ulevuje při nataženém svalu, podporuje celkovou regeneraci pohybového aparátu a působí také na cévní systém (zvyšuje žilní odtok a elasticitu cévních stěn a ulevuje tak od pocitu těžkých nohou). Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Jak ho používat?

Dostatečné množství gelu nanášejte 1 - 5 × denně na postižené místo a vmasírujte, dokud se gel zcela nevstřebá. Pro zvýšení účinnosti vytvořte zábal se silnou vrstvou gelu. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Co obsahuje?

Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arniku horskou, Borovici lesní, Jedli bělokorou, Eukalypt, Kosodřevinu, Černý rybíz, Borůvku, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Mátu peprnou, Levanduli lékařskou, Vřes obecný, Třapatku nachovou, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýnu lékařskou, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!