Popis produktu

Podrobný popis výrobku Koňská mast chladivá 500ml

Koňská mast Chladivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Obsahuje extrakty z 25 bylin, včetně plodu a květu kaštanu koňského, který je osvědčeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin a podporuje tak celkovou regeneraci pohybového aparátu, pomáhá při bolestech kloubů, páteře či ischiatických obtížích. Chladivý gel je vhodný zejména po fyzické zátěži. Osvěží namožené svalstvo a přináši úlevu při pocitu "těžkých" nohou (zvyšuje žilní odtok a elasticitu cévních stěn). Gelová konzistence zaručí rychlé vsáknutí a nezamastí tak oblečení. Vhodný pro všechny věkové kategorie.

Jak ho používat?

Dostatečné množství gelu nanášejte 1 - 5 × denně na postižené místo a vmasírujte, dokud se gel zcela nevstřebá. Pro zvýšení účinnosti vytvořte zábal se silnou vrstvou gelu. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Co obsahuje?

Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arniku horskou, Borovici lesní, Jedli bělokorou, Borůvku, Eukalypt, Černý rybíz, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Mátu peprnou, Levanduli lékařskou, Vřes obecný, Třapatku nachovou, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýnu lékařskou, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!