Popis produktu

Podrobný popis výrobku Koloidní stříbro Ag100 10ppm 300ml

Stříbrné tonikum Koloidní Stříbro Ag100 10ppm je plně přírodní kosmetický přípravek, který díky obsahu nejjakostnějšího stříbra a kvalitní čisté vody dokonale čistí a regeneruje pleť. Snižuje vylučování mazu a příznivě působí na akné, rozšířené póry, kožní plísně, zápaly a pod. Zklidňuje podrážděnou, případně začervenalou pokožku. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky. Koloidní Stříbro Ag100 10ppm obsahuje částice o velikosti od 3 do 38 nm, stejná velikost částic je použita až do koncentrace 20ppm. Čím jsou částice menší, tím je produkt stabilnější a částice účinnější. Neobsahuje barviva ani konzervační látky.

Jak ho používat?

Malé množství tonika naneste na kosmetický tampon a jemně potřete pokožku tváře, krku a dekoltu. Používejte nejlépe každý den,ráno a večer. Po ošetření pokožky můžete nanést obvyklý pleťový krém nebo make-up.
Roztok můžete použít také k výplachům úst, obvykle se používá 3× denně 30 ml čistého, neředěného přípravku.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a osoby alergické na stříbro.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Koloidní Stříbro Ag100 10ppm je vyroben dle normy STN EN ISO 22716:2007. Jedná se o totožný přípravek, který byl vyráběn před rokem 2010, v důsledku nařízení Evropské komise však byla změněna jeho klasifikace z doplňku stravy na kosmetiku. V zemích Evropské Unie se koloidní stříbro může používat pouze jako kosmetický produkt pro zevní použití.

Co obsahuje?

colloidal silver (nano) 99,99 %, demineralizovanou vodu vodivost 0,5 µS

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!