Popis produktu

Podrobný popis výrobku Koloidní minerály Pharma Activ 300ml

Látky obsažené v doplňku stravy Koloidní Minerály přispívají k udržení normální funkce imunitního systému, normálního stavu nehtů, vlasů, normální činnosti nervové soustavy a k ochraně buňek před oxidativním stresem, mají příznivý vliv na energetický metabolismus, přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Díky své tekuté formě jsou obsažené částice minerálů velmi dobře vstřebatelné v násobně větších dávkách než minerály ve formě tablet. Koloidní Minerály jsou vhodné pouze pro dospělé. Přípravek mohou užívat také vegeteriáni a vegani.

Jak ho užívat?

Užívejte 5 ml 3× denně. Před použitím dobře protřepejte. K odměření dávky použijte přiloženou odměrku. Doporučuje se odměřené množství přípravku rozředit ve 200 ml vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že po otevření je třeba přípravek skladovat v ledničce a chránit ho před přímým slunečním světlem.

Co obsahuje?

Denní dávka (15 ml) obsahuje zinek 4,5 mg (45 % DD*), železo 2,1 mg  (15 % DD*), měď 0,45 mg (45 % DD*), jód 78 µg (52% DD*), selen 22,2 µg (40,36% DD*), molybden 19,5 µg (39% DD*), vodu, stabilizátor (jemně syceno CO2)

* DD – doporučená denní dávka

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 102,67 Kč / 100 ml
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!