Popis produktu

Podrobný popis výrobku Karsivan 50 a.u.v.tbl.obd.60

Veterinární léčivý přípravek Karsivan obsahuje účinnou látku propentofyllin, která zlepšuje prokrvení mozku, srdce a kosterních svalů, díky čemuž umožňuje lepší využití živin a kyslíku v periferním oběhu. Dále zabraňuje srážení krevních destiček a zlepšuje průtok červených krvinek v krevním oběhu. Přípravek se podává při poruchách prokrvení způsobených zejména stářím, při stářím podmíněné malátnosti, unavitelnosti, apatii, pohybových potížích, nechutenství, hubnutí a špatné kvalitě srsti. Pouze pro veterinární účely (a.u.v.). Není určeno pro člověka! Čtěte pozorně příbalový leták!

Pro koho je určen: psi

Jak ho podávat?

Tablety podávejte zvířeti 2 × denně, ráno a večer, buď přímo do tlamy nebo schované v pamlsku či rozlámáné a zamíchané v menším množství krmení, ideálně s alespoň hodinovým odstupem od velkého krmení. 

Živá hmotnost psa (kg) 2 × denně Počet tablet 
do 4 kg ¼
5 – 8 kg ½
9 – 15 kg 1
16 – 25 kg 1 a ½
26 – 33 kg 2
34 – 50 kg 3

 

Upozornění:

  • Není určeno pro potravinová zvířata.
  • Nepodávejte březím fenám.
  • Nepodávejte chovným zvířatům v reprodukčním věku.
  • Ojediněle se po podání přípravku mohou objevit kožní alergické reakce (kopřivka) – v taskovém případě je nutné léčbu přerušit.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje Propentofyllin 50 mg  a dále pomocné látky: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, krospovidon, mastek, stearan hořečnatý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelózu, oxid titaničitý (E 171), žlutý oxid železitý (E 172), makrogol 8000.

Důležité informace

Druh přípravku Veterinární léčivý přípravek
Doplňující informace
SÚKL název
Farmakoterapeutická skupina Periferní vazodilatancia – purinové deriváty

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!