Popis produktu

Podrobný popis výrobku JOHNSONS BEDTIME olej pro dobré spaní 200 ml

Olej pro dobré spaní firmy Johnson's® Baby obsahuje patentovanou směs uvolňujících vůní NATURALCALM™, která má prokazatělně zklidňující a uvolňující účinky. Uzavírá v pokožce dvakrát více vody než běžné dětské tělové mléko. Ideální pro dětskou masáž. Je vhodný jako doplněk k dalším přípravkům z řady Johnson's Baby Bedtime, zejména k Johnson's Baby koupel pro dobré spaní nebo Johnson's Baby mycí gel pro dobré spaní. Dermatologicky testováno.

Jak se používá?

Po osprchování nalijte malé množství oleje do dlaní a třete je o sebe, aby se olej zahřál. Poté jemně naneste na vlhkou kůž a osušte ručníkem. Doporučeno používat jako součást uspávacího rituálu, který pomáhá Vašemu děťátku lépe spát.

Co obsahuje?

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Parfum

Dále by vás mohlo zajímat:

Výzkumníci firmy Johnson & Johnson ve spolupráci s přední odbornicí na dětský spánek, Dr. Jodi A. Mindellovou PhD., vytvořili klinicky prověřený uspávací rituál, který pomáhá Vašemu děťátku lépe spát. Tento rituál se skládá ze tří kroků: koupele, masáže a klidné aktivity. Pro koupel a masáž byly používány přípravky Johnson® Baby koupel pro dobré spaní a Johnson® Baby tělové mléko s obsahem vonné receptury NATURALCALM™. Pro koupel lze použít také Johnson's Baby olej pro dobré spaní, k masáži můžete vyzkoušet rovněž Johnson's Baby olej pro dobré spaní. Již po prvních sedmi dnech pravidelného praktikování uspávacího rituálu lze pozorovat první známky zlepšení: děti rychleji usínají, déle spí a budí se méně často a na kratší dobu.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!