Popis produktu

Podrobný popis výrobku JML Vitamin C tbl.65x1000mg post.uvol.s šípky

Doplněk stravy JML Vitamin C 1000mg s Šípky obsahuje extra vysokou dávku vitaminu C s šípky ve formě speciálních tablet Time-Release, které zajišťují postupné uvolňování aktivních látek a jejich plynulý přísun do organismu v průběhu dne bez zbytečných ztrát a umožňují tak maximální využití celé podané dávky. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému a jeho činnost během cvičení a po něm, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje tvorbu kolagenu a chrání buňky před působením volných radikálů. Přípravek je navíc obohacen o prášek z růžových šípků, který podporuje přirozenou obranyschopnost a činnost imunitního systému, přispívá k fyzické kondici, podporuje trávení a funkci střevního traktu a příznivě působí na dýchací systém.

Kdy ho užívat?

  • v obdobích zvýšeného výskytu infekčních onemocnění, úrazech
  • v rekonvalescenci
  • při zvýšené fyzické i psychické zátěži, stresu
  • u výkonnostních sportů
  • při kouření a nadměrném užívání alkoholických nápojů

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 tabletu obden, nejlépe ráno. Tabletu spolkněte celou, nerozkousanou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje cukr, škrob, sůl, konzervační přísady, geneticky upravené suroviny ani BSE.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vitamin C 1000 mg (1250 % RVH*), prášek ze šípků 30 mg a dále pomocné láky: methylcelulózu, hydroxypropylmethylcelulózu, fosforečnan vápenatý, kyselinu stearovou, stearát hořečnatý, sodnou sůl karboxymethylcelulózy.

*RVH – referenční hodnoty příjmu 

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2,17 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!