Popis produktu

Podrobný popis výrobku JAMIESON Vitamíny B6 B12+kyselina listová tbl.110

Doplněk stravy Jamieson Vitaminy B6 + B12 + Kyselina listová je označován jako tzv. antihomocysteinová formule, neboť vitamin B6, B12 a kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu, jehož zvýšená koncentrace v krvi se považuje za významný faktor urychlující rozvoj ateroskleróty a vzniku krevních sraženin. Vitamin B6 má dále vliv na normální funkci nervového a imunitního systému, podporuje normální tvorbu červených krvinek a připsívá ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamin B12 má vliv na tvorbu červených krvinek, dělení buněk a energetický metabolismus, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a zachování psychických funkcí, snižuje únavu a vyčerpání. Kyselina listová má vliv na krvetvorbu, na normální funkci imunitního systému, přispívá k zachování normálních psychických funkcí a snižuje únavu a vyčerpání.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 tabletu denně s jídlem. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje 75 mg vitaminu B6 (pyridoxin), 150 μg vitaminu B12 (kyanokobalamin), 800 μg kyseliny listové a dále pomocné látky: celulózu, modifikovanou celulózovou gumu, rostlinnou kyselinu stearovou, rostlinný steran hořečnatý, oxid křemičitý, rozpustnou celulózu, karnaubský vosk.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 136,36 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!