Popis produktu

Podrobný popis výrobku JAMIESON Probiotic Baby-probiotické kapky 8ml

Doplněk stravy Jamieson Probiotic Baby obsahuje probiotické bakterie rodu Bifidobacterium animalis subsp. lactis pro podporu zdravého trávení. Kapky jsou bez příchutě, přidaných barviv a příchutí. Velkou výhodou je jednoduché dávkování.

Jak je užívat?

Kojencům a dětem ve věku od 1 měsíce do 3 let podávejte 1 × denně 6 kapek. Kapky přidejte do mléka/mateřského mléka/kojenecké výživy nebo nakapejte přímo na dudlík, lžičku nebo na jazyk dítěte a nechte spolknout. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Před použitím lahvičku 15 sekund důkladně protřepejte. Podávejte nejméně 2–3 hodiny před nebo po užití antibiotik. O případné změně dávkování se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Po otevření uchovávejte přípravek v ledničce a spotřebujte do 28 dnů od otevření.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud se udítěte vyskytne horečka, zvracení, průjem s příměsí krve nebo prudké bolesti břicha poraďte se o vhodnosti užívání nejprve s lékařem. Pokud trávicí obtíže (např. průjem) trvají déle než 3 dny nebo se zhoršují, navštivte lékaře. Přípravek nepodávejte dětem s oslabenou imunitou.

Co obsahuje?

Jedna dávka (6 kapek) obsahuje 1 miliardu KTJ (kolonií tvořících jednotku) Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12®) a dále pomocné látky: slunečnicový olej, vitamin E, kyselinu citronovou, sacharózu, maltodextrin, askorban sodný.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4 100,00 Kč / 100 ml
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!