Popis produktu

Podrobný popis výrobku JAMIESON Melatonin 1mg sprej 58ml

Melatonin přispívá ke zmírnění únavy po dlouhé cestě letadlem do jiného časového pásma, tzv. jet lagu. Příznivého účinku se dosáhne při užití alespoň 0,5 mg melatoninu těsně před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příchodu na místo. Melatonin rovněž přispívá ke zkrácení času potřebného k usnutí. Pro dosažení tohoto účinku je potřeba konzumace alespoň 1 mg melatoninu těsně před spaním.

Jak ho užívat?

Před použitím důkladně nádobku protřepejte. Sprej vstříkněte přímo do úst 1× denně těsně před spaním. Neužívejte současně s alkoholem nebo jinými léky či doplňky stravy se sedativním (tlumivým) účinkem. Po dobu 5 hodin po užití melatoninu neřiďte vozidla a neobsluhujte stroje. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 1 měsíc.

Přípravek není vhodný pro těhotné, kojící ženy a malé děti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud Vaše potíže přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud nespavost přetrvává nepřetržitě déle než 1 měsíc (chronická nespavost), obraťte se na svého lékaře. Pokud užíváte dlouhodobě jakékoli léky nebo trpíte jakýmikoli onemocněními (např. poruchy krevní srážlivosti, onemocnění srdce a cév, vysoký krevní tlak, cukrovka, astma, onemocnění ledvin, poruchy imunitního systému, migrény, epilepsie, psychické poruchy) o vhodnosti užívání tohoto přípravku se vždy nejprve poraďte s lékařem.

Co obsahuje?

Jedna dávka spreje obsahuje 1 mg melatoninu a dále pomocné látky: purifikovanou vodu, glycerol, koncentrovaný jablečný džus ( zvýrazňovač chuti), přírodní příchuť mátovou, xanthanovou gumu, kyselinu citronovou), sorban draselný, extrakt z listů stévie (sladidlo).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 451,72 Kč / 100 ml
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!