Popis produktu

Podrobný popis výrobku JAMIESON Kids Multivitamin cucací tbl.60

Doplněk stravy Jamieson Kids Multivitamin obsahuje 17 výživných látek včetně železa, důležitých pro dětský organizmus ve vývoji. Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a udržení zdravého stavu kostí a zubů, vitamin C podporuje normální činnost imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání. Vitamíny skupiny B podporují energetický metabolismus, správnou funkci nervového systému a přispívají ke správným psychickým funkcím. Železo má vliv na tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, přenos kyslíku v organizmu a rovněž přispívá k rozvoji poznávacích funkcí. Jód má vliv na vliv na štítnou žlázu a tvorbu hormonů štítné žlázy a přispívá k zachování normálních poznávacích a neurologických funkcí. Jamieson Kids Multivitamin neobsahuje umělá barviva, příchutě ani aspartam.

Jak ho užívat?

Dděti od 3 - 13 let užívají 1 tabletu denně, dospívající od 14 - 18 let užívají 2 tablety denně s jídlem. Přípravek se užívá vždy s časovým odstupem několika hodin před/po užití jiných léků a doplňků stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Dále by Vás mohlo zajímat, že drobné skvrny/tečky na tabletách v důsledku použití přírodních barviv nejsou známkou snížení kvality.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje

Vitamíny: vitamin C (kyselina askorbová) 60 mg, vitamin E (d-alfa-tokoferyl-acetát)10 mg AT/15 IU, vitamin B3 (niacinamid) 10 mg, kyselina pantothenová (d-pantothenát vápenatý) 5 mg, vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,7 mg, vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg, vitamin B1 (thiamin-mononitrát) 1,2 mg, vitamin A (retinyl-acetát) 480 μg RAE/1 600 IU, kyselina listová 300 μg, vitamin D3 (cholekalciferol) 10 μg/400 IU, beta-karoten 150 μg/250 IU, biotin 20 μg, vitamin B12 (kyanokobalamin) 5 μg

Minerály:

vápník (citrát vápenatý) 162 mg, železo (fumaran železnatý) 4 mg, jód (jodid draselný) 133 μg, měď (citrát měďnatý) 35 μg

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,23 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!