Popis produktu

Podrobný popis výrobku

Inofolic Premium je doplněk stravy určený s peciálně pro ženy, nyní s inovovaným a patentovaným složením. Obsahuje myo-insitol, kyselinu listovou a nově také alfa-laktalbumin. Myo-inositol je vitamin ze skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami. Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin patřící do skupiny vitaminů B. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Její dostatečný příjem je velmi důležitý zejména během těhotenství, neboť nízká hladina folátu (aktivní forma kyseliny listové) u těhotných žen zvyšuje riziko vzniku vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Alfa-laktalbumin je protein, který reguluje produkci laktózy v mléce a zajišťuje lepší vstřebávání myo-inositolu.

Pro koho je určen: 

  • ženy plánující těhotenství
  • ženy, které chtějí po vysazení hormonální antikoncepce své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství

Jak ho užívat?

Užívejte 1 sáček 2 × denně (ráno a večer), nejlépe 1 sáček po 12 hodinách. Obsah sáčku rozmíchejte ve sklenicitak, aby se prášek úplně rozpustil a celý obsah sklenice vypijte. Přípravek se doporučuje užívat alespoň 2 – 3 měsíce. S užíváním můžete začít kterýkoliv den bez ohledu na menstruační cyklus. Vysadíte–li antikoncepci za účelem otěhotnění, doporučuje se začít s užíváním přípravku ihned. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek můžete užívat po celou dobu těhotenství.

Dále by Vás mohlo zajímat, že není známa jakákoliv alergická reakce na složky obsažené v přípravku Inofolic Premium. Přípravek můžete kombinovat s jinými přípravky (doplňky stravy nebo léčivými přípravky).

Co obsahuje?

Jeden sáček obsahuje myo-inositol 2 g, alfa-laktalbumin 50 mg, kyselinu listovou  200 μg (100 % RHP*).

* RHP – referenční výživová hodnota

Doplněk stravy Folandrol obsahuje kyselinu listovou, selen, vitamin E, L-karnitin, L-arginin a myo-inozitol. Kyselina listová má vliv na normální funkci imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, vitamin E a selen mají antioxidační účinky. Selen má rovněž vliv na tvorbu spermií. Folandrol je tak vhodným doplňkem stravy pro muže v období, kdy se snaží o potomka.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 sáček denně, pokud Vám lékař nedoporučí jiné dávkování. Obsah sáčku nasypejte do sklenice vody a důkladně míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Poté obsah celé sklenice vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Folandrol není vhodný pro pacienty s fenylketonurií.

Co obsahuje?

myo-inozitol,  kyselinu listovou, vitamín E,  L-karnitin, L-arginin, selen, sacharózu, kyselinu citronovou, emulgátory: estery sacharózy, sladidla: acesulfam K, aspartam, barviva: beta-karoten, protihrudkující látku: oxid křemičitý

 

Důležité informace

Doplňující informace
SÚKL název
Kód SÚKL 0
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!