Ušetříte 107 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Inofolic Combi 60 gelových kapslí

Doplněk stravy Inofolic Combi je vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu, D-chiro-inositolu a kyseliny listové, nebo v případě jejího nedostatku v organizmu zejména u specifických skupin žen, např. u žen s nadváhou (BMI > 25), obezitou nebo metabolickým syndromem. Kyselina listová má v těle vliv na krvetvorbu, na normální funkci imunitního systému, přispívá k zachování normálních psychických funkcí, snižuje míru únavy a vyčerpání a má vliv na normální vývoj zárodečných tkání během těhotenství. Inositol se přirozeně vyskytuje v lidském těle převážně ve formě myo-inositolu, který je součástí buněčných membrán. D-chiro-inositol vzniká přeměnou z myo-inositolu a vstupuje do specifických buněčných procesů. 

Jak ho užívat?

Užívejte 1× denně 2 kapsle. Kapsle polkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Inofolic Combi je dostupný ve formě měkkých gelových kapslí, které zabezpečují účinné množství  D-chiro-inositolu v poměru 40:1 (myo-inositol : D-chiro-inositol), což odpovídá plazmatickému poměru přirozeně se vyskytujícímu v buňkách vaječníku.

Co obsahuje?

jedna kapsle obsahuje 550 mg myo-inositolu, 13,8 mg D-chiro-inositolu, 200 µg kyseliny listové
pomocné látky: sójový olej, jedlou želatinu, zvlhčující látku (glycerol), emulgátory (sójový leticin, polyglycerol-polyricin-oleát), střední nasycené tricylglyceroly, stabilizátory (mono diglyceridy mastných kyselin),  barviva (oxidy a hydroxidy železa)

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 893,75 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!