Popis produktu

Podrobný popis výrobku

Inofolic Výhodné balení sáčky 3x20ks

Inositol je vitamínový faktor patřící do skupiny B vitamínu. Nachází se v lidském těle, je přítomný ve fosfolipidech v buněčných stěnách. Dokáže v těle podporovat produkci lecitinu a hraje též důležitou roli při regulování metabolizmu tuků, cukrů a buněčných funkcí nervového systému. Nejbohatším rostlinným zdrojem inositolu jsou citrusové plody, celozrnné obilniny, sušené ovoce (arašídy), semínka (pšeničné klíčky), luštěniny (fazole), droždí. Ovoce a čerstvá zelenina obsahují víc inositolu než mražené potraviny, konzervované potraviny a potraviny naložené v soli. Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín patřící do skupiny B vitamínu. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Kyselina listová se nachází v zelené zelenině s velkými listy, v játrech, vejcích a luštěninách. Její podíl v ovoci je naopak velmi malý (kromě pomerančů), to platí i pro maso a mléko. Vařením potravin se podíl folátů (90%) téměř úplně zničí již za několik minut. 

Jak ho brát?

Užívejte 1 - 2 sáčky denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Přípravek můžete užívat kdykoliv během dne. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Inofolic lze užívat dlouhodobě. Je důležité jej uchovávat na suchém místě.

Co obsahuje?

Inositol 2 g, kyselina listová 200 mcg.

Folandrol sáčky 30ks

Doplněk stravy Folandrol obsahuje kyselinu listovou, selen, vitamin E, L-karnitin, L-arginin a myo-inozitol. Kyselina listová má vliv na normální funkci imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, vitamin E a selen mají antioxidační účinky. Selen má rovněž vliv na tvorbu spermií. Folandrol je tak vhodným doplňkem stravy pro muže v období, kdy se snaží o potomka.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 sáček denně, pokud Vám lékař nedoporučí jiné dávkování. Obsah sáčku nasypejte do sklenice vody a důkladně míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Poté obsah celé sklenice vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Folandrol není vhodný pro pacienty s fenylketonurií.

Co obsahuje?

myo-inozitol,  kyselinu listovou, vitamín E,  L-karnitin, L-arginin, selen, sacharózu, kyselinu citronovou, emulgátory: estery sacharózy, sladidla: acesulfam K, aspartam, barviva: beta-karoten, protihrudkující látku: oxid křemičitý

Důležité informace

Druh přípravku Doplněk stravy
Doplňující informace
SÚKL název
Kód SÚKL 0
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!