Popis produktu

Podrobný popis výrobku TENA MEN LEVEL 2 VLOŽKY ABSORPČNÍ,450ML,20KS

Střední savost absorpčních vložek Tena Men Level 2 je určena pro kontrolu a pocit bezpečí před úniky a protečením. Anatomický tvar a měkké pružné okraje zajistí bezpečné a spolehlivé přilnutí k tělu, miskovitý tvar zvyšuje pohodlí při nošení. Spolehlivé absorpční jádro uzavírá moč uvnitř vložky a zabraňuje jejímu zpětnému prosakování na povrch. Jedinečný systém Odour Control pomáhá předcházet vzniku nežádoucího zápachu. Lepící fixační proužek udržuje vložku spolehlivě a diskrétně ve spodním prádle. Pro snadné přenášení a likvidaci jsou Tena Men Level 2 baleny jednotlivě. Určeny pro I. stupeň inkontinence. Savost 450 ml.

Jak je používat? 

Vyjměte vložku z obalu a odstraňte papír z lepicího proužku, který je umístěn na vnější části vložky. Poté umístěte vložku do přiléhavého prádla (slipy) lepicím proužkem dolů, širokou stranou vložky na přední stranu prádla, a upevněte ji k prádlu po celé její délce. Vložky jsou určeny pro jednorázové použití; použitou vložku vyhoďte do koše na odpadky, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii https://www.apotek.cz/doplnkova-pece-v-inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!