Popis produktu

Podrobný popis výrobku TENA LADY SUPER VLOŽKY ABSORPČNÍ, 850ML,30KS

Inkontinenční vložky Tena Lady Super jsou vyrobeny z měkkého, prodyšného materiálu, který umožňuje cirkulaci vzduchu, předchází vzniku vlhkosti a podporuje zdraví pokožky. Savé jádro Dry Fast v sobě moč uzamkne a vložka tak zůstane suchá. Hedvábně jemný a suchý povrch Silky Soft Surface je mimořádně šetrný k pokožce, anatomický tvar pak zajišťuje diskrétnost a pohodlnost. Systém kontroly zápachu Fresh Odour Control pomáhá předcházet nechtěnému zápachu. Tena Lady Super nabízí větší pokrytí těla, pokud potřebujete větší jistotu. Určeny pro I. stupeň inkontinence. Sací schopnost 850 ml.

Jak je používat? 

Vložky jsou určeny pro jednorázové použití; použitou vložku vyhoďte do koše na odpadky, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!