Popis produktu

Podrobný popis výrobku ABRI SOFT CLASSIC PODLOŽKY ABSORPČNÍ, 60X60CM,1300ML,25KS

Hygienické podložky Abri Soft Classic jsou vhodné jako doplňková pomůcka při péči o inkontinentní pacienty. Zabraňují prosakování tekutin a pomáhají tak udržet v čistotě lůžkoviny a lůžko, například při výměně plenkových kalhotek nebo provádění hygieny. Absorpční jádro rychle pohlcuje tekutinu, zatímco vnější vrstva z nepropustné protiskluzové folie chrání před protečením a klouzáním podložky po matraci. Vhodné pro mobilní i imobilní (nepohyblivé) pacienty. Rozměr podložky: 60 × 60 cm. Savost podložek 1300 ml.

Jak je používat?

Podložky můžete použít jako přímou podložku pod inkontinentní pacienty, například při výměně absorpčních pomůcek, nebo jako dodatečnou ochranu lůžka či čalouněného nábytku. Používejte dle potřeby. Znečištěnou podložku vyhoďte do koše.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních partií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii http://www.apotek.cz/doplnkova-pece-v-inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!