Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku ABRI FLEX PREMIUM M1 KALHOTKY ABSORPČNÍ NAVLÉKACÍ, BOKY 80-110CM, 1500ML, 14KS

Navlékací plenkové kalhotky Abri Flex jsou určeny pro III. stupeň inkontinence, především pro mobilní (pohyblivé) pacienty, kteří si nestihnou včas dojít na toaletu, ale větší část obsahu močového měchýře vyprazdňují do toalety, dále pro pacienty, kteří provádí nácvik močového měchýře (navštěvují toaletu v pravidelných intervalech, vypouští větší obsah močového měchýře do toalety) a pro mobilní pacienty, kteří rádi cestují a trpí např. urgentní inkontinencí. Jsou rovněž vhodné pro noční použití, pokud pacient vstává a toaletu navštěvuje. Kalhotky naopak nejsou určeny pro pacienty, kteří si neuvědomují, kdy moč odchází nebo pro imobilní (nepohyblivé) pacienty, kteří si na toaletu nedojdou (ležící pacienti, pacienti na invalidním vozíku).

Pro maximální účinnost jsou kalhotky vybaveny speciální dvojitou vrstvou TOP DRY, která zajišťuje extra rychlou absorpci tekutiny. Podélné bariéry a extra elastická vlákna v oblasti rozkroku minimalizují případné riziko protečení. Systém kontroly zápachu Odour System pohlcuje nepříjemné pachy a zabraňuje jejich šíření. Elastická vlákna v oblasti boků zajišťují pevnou fixaci pomůcky, jemná, nešustivá prodyšná vnější fólie pak pomáhá udržovat pokožku zdravou. Součástí kalhotek je také praktický a diskrétní indikátor vlhkosti. Kalhotky Abri Flex M1 jsou určeny pro obvod boků 80 - 110 cm. Savost 1500 ml. Určeny pro III. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Kalhotky se navlékají jako běžné spodní prádlo, není nutné je dále fixovat. Pomůcku nejprve podélně přeložte, po natažení střed pomůcky rozviňtě a upravte. Zajistíte tak co největší savost, snadnější nasazení a maximální komfort při nošení. Praktický indikátor vlhkosti ukáže, kdy je kalhotky třeba vyměnit. Použitou pomůcku vyhoďte do koše, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoliv věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii http://www.apotek.cz/doplnkova-pece-v-inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!