Popis produktu

Podrobný popis výrobku TENA FIX XL KALHOTKY FIXAČNÍ, BOKY 105-130CM,5KS

Fixační kalhotky Tena Fix jsou určeny pro spolehlivou a diskrétní fixaci vložek a vložných plen na těle. Vypadají a nosí se jako běžné spodní prádlo se skrytou vložkou. Jsou bezešvé, čímž se minimalizuje riziko otlaku pokožky. Neobsahují latex. Kalhotky lze používat opakovaně, jsou pratelné a lze je sušit v bubnové sušišce. Obvod boků 95 - 125 cm. Barevné značení kalhotek: zelená. Vhodné pro I. a II. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Kalhotky natáhněte na tělo místo spodního prádla a umístěte do nich vložnou plenu tak, aby byla na těle dobře zafixována. Zabráníte tak protečení. V případě potřeby lze kalhotky opakovaně prát při teplotách do 60ºC a následně sušitt v bubnové sušičce.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!