Popis produktu

Podrobný popis výrobku TENA FLEX PLUS MEDIUM KALHOTKY ABSORPČNÍ S PÁSEM,BOKY 71-102CM,1820ML,30KS

Kalhotky Tena Flex Plus jsou jednorázové, anatomicky tvarované plenkové kalhotky s rychloupevňovacím pásem Superfit. Pás je ohebný a pružný a snadno se přizpůsobí různým tvarům těla. Díky kombinaci tvarovaných elastických gumiček kolem nohou a nešustivému materiálu jsou kalhotky pohodlné, diskrétní a maximálně spolehlivé. Vnější strana je vyrobena z plně prodyšného materiálu, kterým může volně proudit vzduch. Díky svému jedinečnému provedení navíc kalhotky Tena Flex nezakrývají tak velkou plochu boků a stehen, vzduch může kolem boků proudit a pokožka tak zůstává suchá a zdravá. Technologie FeelDry rychle absorbuje i velké objemy moči do jádra výrobku, kde zůstane moč uzamčená dokonce i pod tlakem, a nedochází k jejímu zpětnému prosakování na povrch. Vysoce účinné bariérky proti protečení zvyšují pocit jistoty a pohodlí, ať už pacient stojí, sedí nebo leží. Neutralizátor zápachu snižuje nepříjemný zápach a dodává tak pocit svěžesti a důstojnost. Součástí kalhotek je také indikátor vlhkosti viditelný na vnější straně kalhotek, který změní barvu ze žluté na modrou, pokud je potřeba pomůcku vyměnit. Kalhotky Tena Flex Plus M jsou určeny pro obvod boků 71 - 102 cm. Savost 1820 ml. Vhodné pro ženy i muže. Určeny pro III. stupeň inkontinence (střední až těžký únik moči).

Kalhotky TENA Flex jsou dostupné v různých úrovních absorpce: Tena Flex Plus, Tena Flex Super, Tena Flex Maxi.

Jak je používat?

Upevněte pás kolem pasu a poté připojte přední stranu pomůcky k pásu pomocí systému připomínajícímu suchý zip. Indikátor vlhkosti na vnější straně pomůcky změní barvu ze žluté na modrou, pokud je potřeba kalhotky vyměnit. Použitou pomůcku vyhoďte do koše, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoliv věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních partií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!