Popis produktu

Podrobný popis výrobku ABRI FORM COMFORT XL2 KALHOTKY ABSORPČNÍ, BOKY 110-170CM, 3300ML, 20KS

Anatomicky tvarované plenkové kalhotky Abri Form mají speciální dvojitou vrstvu TOP DRY, která zajišťuje extra rychlou absorpci tekutiny. Elastický okraj s lycrovými vlákny v pase i po bocích zaručuje dokonalou těsnost pleny, vnitřní elastické bariéry s lycrovými vlákny pak zabraňují nechtěnému protečení. Systém kontroly zápachu Odour System pohlcuje nepříjemné pachy a zabraňuje jejich šíření. Kalhotky Abri Form XL2 jsou vhodné především pro ležící pacienty se středním a težkým únikem moči. U středních stupňů se doporučuje kalhotky používat pro noční nošení. Určeno pro obvod boků 110 - 170 cm. Savost 3300 ml. Určeny pro III. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Plenkové kalhotky se na těle upevňují pomocí samolepicích pásků, které umožňují opakované rozlepení. Použitou pomůcku vyhoďte do koše, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoliv věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních partií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii http://www.apotek.cz/doplnkova-pece-v-inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!