Popis produktu

Podrobný popis výrobku FIXAČNÍ KALHOTKY MOLICARE PREMIUM FIXPANTS L OBVOD BOKŮ 80-120CM,5KS

Fixační kalhotky MoliCare Premium Fixpants jsou vyrobeny z jemného a elastického materiálu, který nedráždí pokožku a je pohodlný při nošení. Kalhotky se oblékají stejně jako klasické spodní prádlo a lze je používat opakovaně. Mohou se prát v pračce při 60 °C, minimálně 50× bez ztráty svých vlastností a elasticity. Kalhotky MoliCare Premium Fixpants poskytují spolehlivou fixaci pro větší vložky či vložné pleny. Umožňují snadnou, bezpečnou a hygienickou fixaci inkontinečních vložek a vložných plen a jsou proto vhodné pro ležící i mobilní pacienty. Velikost L je určena pro obvod boků 80 - 120 cm. Určeny pro I. a II. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Kalhotky natáhněte na tělo místo spodního prádla a umístěte do nich inkontinenční vložku nebo vložnou plenu tak, aby byla na těle dobře zafixována. V případě potřeby lze kalhotky opakovaně prát při teplotách do 60ºC.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!