Popis produktu

Podrobný popis výrobku FIXAČNÍ KALHOTKY MOLICARE FIXPANTS EXTRA LARGE OBVOD BOKŮ 100-160CM,3KS

Síťované fixační kalhotky MoliCare Fixpants jsou vyrobeny z měkkého, vysoce kvalitního elastického materiálu, který dobře drží tvar. Díky bezešvým manžetám se na těle výborně přizpůsobují, aniž by někde svíraly a jsou velmi pohodlné. Neopotřebovávají se, jsou velmi lehké a měkké, dobře propouštějí vzduch. Kalhotky lze používat opakovaně, mohou se prát v pračce při 60 °C. Umožňují snadnou, bezpečnou a hygienickou fixaci inkontinečních vložek, vložných plen a porodnických vložek. Vhodné pro ležící i mobilní pacienty. Velikost XL je určena pro obvod boků 100 -180 cm. Vhodné pro I. a II. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Kalhotky natáhněte na tělo místo spodního prádla a umístěte do nich inkontinenční vložku, vložnou plenu nebo porodnickou vložku tak, aby byla na těle dobře zafixována. V případě potřeby lze kalhotky opakovaně prát při teplotách do 60ºC.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!