Popis produktu

Podrobný popis výrobku Indiferentní gel sonogel Sanimed 600ml

Indiferentní gel Topvet je neutrální, nedráždivý gel s vynikající vodivostí a velmi dobře smáčející kůži. Díky dostatečné viskozitě se dobře nanáší a nekape. Složení bez UV přísad, parfémů a  barevných přísad je zárukou dobré snášenlivosti. pH 5,5 - 6,0. Gel je určen pro použití při vyšetření ultrazvukem, sonografem nebo jako lubrikant pro použití při kavitačních, radiofrekvenčních, ultrazvukových a jiných dermatologických zákrocích. Je vhodný pro široké frekvenční rozsahy, které jsou v lékařských ultrazvukových aplikacích. Poskytuje nejhlubší průnik a minimální sebereflexe, výhodou je rovněž nízká spotřeba. Lze ho využít také v kosmetice jako vhodný nosič aktivních látek.

Jak ho používat?

Přiměřené množství gelu naneste na kůži. Pro zachování kontaktu snímače vyvíjejte při vyšetření minimální tlak; nadměrný tlak může zhoršit výsledek. Po dokončeni aplikace gel hygienicky a šetrně otřete papírovou utěrkou. Případné zbytky gelu nejsou pro kůži zdravotním rizikem.

Gel není určen pro použití na sliznice nebo pro intravaginální vyšetření. Nenanášejte na nezdravou, popraskanou nebo poškozenou pokožku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že potřebné množství gelu závisí na velikosti vyšetřované a ošetřované části těla. Malé dávky jsou dostačující pro dosažení nepřetržitě vysílajících ultrazvukových vln. Gel používejte pouze se schváleným zařízením. Teplotně stabilní při dodržení skladovacích podmínek.

Co obsahuje?

aqua, carbomer (carboxyvinylpolymer), glycerin (glycerol), sodium hydroxide (hydroxid sodný), 2-phenoxyethanol, ethylhexylglycerin

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!