Popis produktu

Podrobný popis výrobku Imunoglukan P4H 120ml

Doplněk stravy Imunoglukan P4H je přírodní komplex látek, který je získáván z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá ke správné funkci cév, kostí a chrupavek, vychytává volné radikály a chrání tak buňky před oxidačním stresem. Přípravek mohou užívat dospělí, děti od 3 let, alergici a diabetici.

Jak ho brát?

Užívejte 1 ml sirupu na 5 kg tělesné hmotnosti 1× denně, nejlépe večer před spaním nebo ráno před prvním jídlem. Po dobu prvních 3-7 dnů je možné dávku zvýšit na 2 ml na 5 kg tělesné hmotnosti. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě, minimálně 2-3 měsíce. Před každým použitím lahvičku dobře protřepejte. Po otevření uchovávejte sirup v chladničce a spotřebujte jej do 2 měsíců.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let (pokud byste chtěli sirup podávat mladším dětem, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem).

Dále by Vás mohlo zajímat, že sirup neobsahuje alkohol, barviva ani aromatické látky. Přípravek neobsahuje sacharózu ani lepek  a je proto vhodný také pro diabetiky a alergiky. Imunoglukan P4H sirup nesmí užívat pacienti po transplantaci orgánů. Pacienti užívající léky na potlačení imunity (imunosupresiva) mohou přípravek užívat pouze po schválení a doporučení lékařem.

Co obsahuje? 

Jeden mililitr přípravku obsahuje přírodní beta-(1,3/1,6)-D-glukan pleuran 10 mg (RVH* není stanovena), vitamin C 10 mg (12,5 % RVH*). Dále pomocné látky: fruktózu, vodu, kyselinu citronovou (regulátor kyselosti), sorban draselný (konzervační látka).

*RVH – referenční výživová hodnota

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2 158,33 Kč / 1 litr
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!