Popis produktu

Podrobný popis výrobku Immunotrofina d 200ml

Doplněk stravy Immunotrofina d obsahuje betaglukan Wellmune WGP a dalších 6 prvků (vitamin D, vitaminy B5, B6, B12, jód a arginin), které hrají v lidském organizmu důležitou roli. Beta-glukan WGP Wellmune je výtažek z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae), jenž v kombinaci s obsaženými prvky přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamin D3 podporuje přirozené vstřebávání vápníku a fosforu, udržování zdravé kostry a funkce svalů a přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitaminy B6 a B12  přispívají k normální funkci imunitního systému a snižují míru únavy a vyčerpání, vitamin B5 snižuje pocit únavy, malátnosti. Jód je důležitý pro tvorbu hlavních hormonů štítné žlázy a podporuje správnou funkci štítné žlázy. Arginin je aminokyselina účastnící se syntézy bílkovin. Sirup má pro děti příjemnou karamelovou chuť.

Kdy ji užívat?

  • při nástupu dětí do školek a škol
  • v období zvýšené psychické a fyzické zátěže
  • v období zvýšeného výskytu infekčních onemocnění
  • při nedostatku vitaminů nebo látek obsažených v přípravku

Pro koho je určena: pro děti již od narození

Jak ji užívat?

Dětem podávejte 5 – 10 ml sirupu 1 × denně v závislosti na tělesné hmotnosti, nejlépe mezi jídly, nebo podle pokynů lékaře. K odměření dávky použijte lžičku, která je součástí balení.

 tělesná hmotnost dítěte do 10 kg do 15 kg do 20 kg do 25 kg
 množství sirupu 3 ml 5 ml 6 ml 8 ml


Dále by Vás mohlo zajímat, že po otevření nemusí být přípravek uchováván v chladničce. Betaglukan Wellmune WGP je vyráběn v USA společností Biothera ze Saccharomyces cerevisiae (pivní kvasinky) a jeho účinky jsou potvrzeny 9 klinickými studiemi. Čistota obsaženého Wellmune WGP glukanu není nižší než 75 %.

Co obsahuje?

Pět mililitrů (5 ml) sirupu obsahuje arginin 275 mg, vitamin B5 3 mg (50 % DDD*), vitamin B6 0,35 mg (25 % DDD*), vitamin B12 1,25 µg (50 % DDD*), vitamin D3 1,25 µg (25 % DDD*), jód 100 µg (66,5 % DDD*), beta-glukan 40 mg.

* DDD – doporučená denní dávka

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 146,50 Kč / 100 ml
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!