Popis produktu

Podrobný popis výrobku Imedeen time perfection tbl.120

Imadeen Time Perfection obsahuje Marine Complex, což je unikátní směs proteinů a polysacharidů obsahující složky podobné látkám, které se přirozeně vyskytuji v kůži. Dále obsahuje LycoPhence GS Forte s výtažekem z rajčat (lykopenem) a jadérek hroznů, vitamin C a zinek. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže. Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá udržovat dobrý stav pokožky.

Jak ho brát?

Užívejte 2 tablety denně, nejlépe spolu s jídlem. Pro dosažení optimálních výsledů užívejte přípravek alespoň 12 týdnů.

Dále by Vás mohlo zajímat, že IMEDEEN® účinkuje ve vrstvě kůže dermis, kde již většinou účinně nepůsobí krémy a pleťová kosmetika. IMEDEEN® působí zevnitř a vyživuje vnitřní vrstvu kůže nejen obličeje, ale i celého těla. Imedeen Time Perfection je vhodný pro pleť kolem 40. roku věku, pro pleť 30-ti letých můžete vyzkoušet Imedeen Derma One® a od 50.roku Imedeen Prime Renewal®.

Co obsahuje? 

Výtažek z ryb (Marine Complex™) , plnidlo (mikrokrystalická celulosa), sójovou vlákninu, vitamín C (L-askorban sodný), zinek (glukonan zinečnatý), výtažek z rajčat (Lycopersicon esculentum Mill.), výtažek z jadérek hroznů (Vitis vinifera L.).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2 338,33 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!