Popis produktu

Podrobný popis výrobku Imedeen prime renewal tbl.120

Imedeen Prime Renewal obsahuje Marine Complex™, což je unikátní směs proteinů a polysacharidů obsahující složky podobné látkám, které se přirozeně vyskytuji v kůži. Dále obsahuje ViTea – patentovaný výtažek z bílého čaje, vitamin C, výtažek z rajčat (lykopen), výtažek z jadérek hroznů, výtažek z heřmánku, vitamin E a zinek. Vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže. Zinek přispívá ke správné syntéze DNA a podílí se na procesu dělení buněk. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá udržovat dobrý stav pokožky. Přípravek Imedeen Prime Renewal udržuje pevnost pokožky, pomáhá pokožce obličeje a celého těla být jemnější, hladší a pružnější, snižuje viditelnost jemných linek a vrásek, pomáhá zlepšovat kvalitu a hydrataci pleti.

Jak ho brát?

Užívejte 4 tablety denně, nejlépe spolu s jídlem. Dávkovaní rozdělte na 2 tablety ráno (sáček se symbolem slunce) a 2 tablety večer (sáček se symbolem měsíce).

Dále by Vás mohlo zajímat, že že IMEDEEN® účinkuje ve vrstvě kůže dermis, kde již většinou účinně nepůsobí krémy a pleťová kosmetika. IMEDEEN® působí zevnitř a vyživuje vnitřní vrstvu kůže nejen obličeje, ale i celého těla. Imedeen Prime Renewal je vhodný pro pleť po padesátce, pro pleť 30-ti letých můžete vyzkoušet Imedeen Derma One® a od 40. roku Imedeen Time Perfection®.

Co obsahuje?

Maltodextrin, výtažek z ryb (Marine Complex™), sójová vláknina, vitamín C (L-askorban sodný), modifikovaný škrob, výtažek z bílého čaje (Camellia sinensis (L). Kuntze), zinek (glukonan zinečnatý), leštící látky (methylcelulosa, šelak, mastek), výtažek z heřmánku (Matricaria recutita L), výtažek z rajčat (Lycopersicon esculentum Mill.), výtažek z jadérek hroznů (Vitis vinifera L.), vitamín E (RRR-alfatokoferyl-acetát), zvlhčující látka (glycerol), rostlinný olej, barviva (oxid titaničitý, amoniakový karamel).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1 580,00 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!