Ušetříte 95 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Imedeen prime renewal tbl.120

Imedeen Prime Renewal obsahuje Marine Complex™, což je unikátní směs proteinů a polysacharidů obsahující složky podobné látkám, které se přirozeně vyskytuji v kůži. Dále obsahuje ViTea – patentovaný výtažek z bílého čaje, vitamin C, výtažek z rajčat (lykopen), výtažek z jadérek hroznů, výtažek z heřmánku, vitamin E a zinek. Vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže. Zinek přispívá ke správné syntéze DNA a podílí se na procesu dělení buněk. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá udržovat dobrý stav pokožky. Přípravek Imedeen Prime Renewal udržuje pevnost pokožky, pomáhá pokožce obličeje a celého těla být jemnější, hladší a pružnější, snižuje viditelnost jemných linek a vrásek, pomáhá zlepšovat kvalitu a hydrataci pleti.

Jak ho brát?

Užívejte 4 tablety denně, nejlépe spolu s jídlem. Dávkovaní rozdělte na 2 tablety ráno (sáček se symbolem slunce) a 2 tablety večer (sáček se symbolem měsíce).

Dále by Vás mohlo zajímat, že že IMEDEEN® účinkuje ve vrstvě kůže dermis, kde již většinou účinně nepůsobí krémy a pleťová kosmetika. IMEDEEN® působí zevnitř a vyživuje vnitřní vrstvu kůže nejen obličeje, ale i celého těla. Imedeen Prime Renewal je vhodný pro pleť po padesátce, pro pleť 30-ti letých můžete vyzkoušet Imedeen Derma One® a od 40. roku Imedeen Time Perfection®.

Co obsahuje?

Maltodextrin, výtažek z ryb (Marine Complex™), sójová vláknina, vitamín C (L-askorban sodný), modifikovaný škrob, výtažek z bílého čaje (Camellia sinensis (L). Kuntze), zinek (glukonan zinečnatý), leštící látky (methylcelulosa, šelak, mastek), výtažek z heřmánku (Matricaria recutita L), výtažek z rajčat (Lycopersicon esculentum Mill.), výtažek z jadérek hroznů (Vitis vinifera L.), vitamín E (RRR-alfatokoferyl-acetát), zvlhčující látka (glycerol), rostlinný olej, barviva (oxid titaničitý, amoniakový karamel).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!