Popis produktu

Podrobný popis výrobku PODLOŽKY ABSORPČNÍ ID PROTECT SUPER 60X90CM,1980ML,30KS

Inkontinenční podložky iD Protect Super slouží jako dolňková ochrana lůžka, zabraňují prosakování, zmírňují zápach a zachovávají pacienta v suchu. Absorpční jádro je vyrobeno z jemné buničiny, vnější spodní vrstva je tvořena nepropustnou folií. Horní vrstva z jemné netkané textilie zajišťuje pohodlí. Vhodné pro pacienty všech stupňů inkontinence. Rozměr podložky: 60 × 90 cm. Savé jádro je rozloženo po celé ploše podložky. Savost 1980 ml.

Jak je používat?

Podložky můžete použít jako přímou podložku pod inkontinentní pacienty, například při výměně absorpčních pomůcek, nebo jako dodatečnou ochranu lůžka. Používejte dle potřeby. Znečištěnou podložku vyhoďte do koše.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních partií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!