Popis produktu

Podrobný popis výrobku KALHOTKY ABSORPČNÍ ID PANTS MEDIUM-SUPER BOKY 80-120CM,1890ML,PRODYŠNÉ,14KS

Navlékací plenkové kalhotky iD Pants Super jsou určeny pro III. stupeň inkontinence (středně těžký až těžký únik moči), vhodné jsou především pro samostatně pohyblivé osoby. Kalhotky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu a jsou anatomicky tvarované. Dvojité vnitřní manžetky maximálně snižují riziko úniku moči a stolice i při aktivním pohybu.Součástí kalhotek je také praktický a diskrétní indikátor vlhkosti. Kalhotky iD Pants Super M jsou určeny pro obvod boků 80 - 120 cm. Savost 1890 ml. Určeny pro III. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Kalhotky se oblékají a svlékají jako běžné spodní prádlo. Pro snadnější svlékání můžete roztrhnout boční švy. Indikátor vlhkosti na zadní straně kalhotek Vám napoví, kdy je pomůcku třeba vyměnit. Použitou pomůcku vyhoďte do koše, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoliv věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních partií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!