Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku KALHOTKY ABSORPČNÍ ID PANTS LARGE-PLUS BOKY 100-145CM,1650ML,PRODYŠNÉ,14KS

Navlékací plenkové kalhotky iD Pants Plus jsou určeny pro III. stupeň inkontinence (středně těžký až těžký únik moči), vhodné jsou především pro samostatně pohyblivé osoby. Kalhotky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, jsou anatomicky tvarované a méně viditelné pod oblečením. Dvojité vnitřní manžetky maximálně snižují riziko úniku moči a stolice i při aktivním pohybu. Kalhotky iD Pants Plus L jsou určeny pro obvod boků 100 - 145 cm. Savost 1650 ml. Určeny pro III. stupeň inkontinence.

Jak je používat?

Kalhotky se oblékají a svlékají jako běžné spodní prádlo. Pro snadnější svlékání můžete roztrhnout boční švy. Použitou pomůcku vyhoďte do koše, nikoliv do toalety. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoliv věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních partií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!