Sleva 5%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku VLOŽKY ABSORPČNÍ ID FOR MEN LEVEL 2 470ML,COTTON FEEL,10KS

Inkontinenční anatomicky tvarované vložky iD for Men Level 2 jsou tvarově přizpůsobeny potřebám můžů. Obsahují savé jádro, které bezpečně a diskrétně absorbuje tekutinu, a systém kontroly zápachu, který jej neutralizuje a pohlcuje. Antibakteriální povrch udržuje pokožku zdravou a brání jejímu podráždění. Praktické elastické gumičky zabraňují úniku moči. Vložky jsou vybaveny lepicím proužkem, který zajišťuje dokonalé uchycení ke spodnímu prádlu. Určeny pro I. stupeň inkontinence. Sací schopnost 470 ml.

Jak je používat?

Vložky jsou určeny pro jednorázové použití. Pro větší stabilitu přichyťte vložku ke spodnímu prádlu pomocí lepicího proužku na její spodní straně. Používejte dle potřeby.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Nabídku doplňkové péče naleznete v kategorii Kosmetika - Doplňková péče v inkontinenci.

 

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!