Sleva 5%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku IBUPROFEN AL 400 400MG TBL FLM 100

Přípravek Ibuprofen AL se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako jsou pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibuprofen AL užívá na horečku při chřipkových a jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.

Jak ho brát?

Užívejte 1 tabletu dle potřeby, maximálně 3× denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami musí být nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu, tj. 3 tablety za den. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní. Přípravek Ibuprofen AL je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Ibuprofen AL neužívejte v posledních třech měsících těhotenství. Během prvních šesti měsíců těhotenství a při kojení přípravek užívejte pouze na doporučení lékaře. Tablety polykejte celé, ideálně během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutin. Během léčby nepijte alkoholické nápoje a nekuřte. Užívání přípravku konzultujte s lékařem, pokud trpíte jinými onemocněními, např. máte vředy nebo cévní onemocnění.

Co obsahuje?

Ibuprofenum 400 mg v 1 tabletě. Dále pomocné látky magnézium-stearát, kukuřičný škrob, natriumkarboxymetylcelulózu, hydroxypropylmethylcelulózu, makrogol 400, makrogol 6000.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název IBUPROFEN AL 400 400MG TBL FLM 100
Kód SÚKL 32020
Farmakoterapeutická skupina Nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva, deriváty kyseliny propionové
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!