Popis produktu

Podrobný popis výrobku Hylo Comod 10 ml

Zdravotnický prostředek Hylo Comod oční kapky ulevují od nepříjemných pocitů suchého oka, pocitů cizího tělesa (písku či kuličky) v oku nebo při pálení očí, které mohou vznikat v důsledku dlouhodobého pobytu v klimatizovaných prostorách nebo intenzivním sledování obrazovky (práce na počítači, sledování televize). Díky obsahu hyaluronátu sodného, látky přirozeně se vyskytující v oku, vytváří kapky na povrchu oka rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající vlhký film, který odolává odplavení, přičemž funkce oka zůstávají plně zachovány. Oko je tak dlouhodobě chráněno před vysycháním a podrážděním. Hylo Comod oční kapky neobsahují konzervační látky a fosfáty a jsou vhodné pro nositele všech typů kontaktních čoček (tvrdých i měkkých) i pro pacienty po operačních zákrocích na oku.

Jak je používat?

Kapejte dle potřeby 1 kapku do každého oka, obvykle 3× denně. Kapky Hylo Comod můžete používat dlouhodobě, pokud však kapky používáte častěji než 10× denně, je třeba poradit se s očním lékařem. Pokud používáte kontaktní čočky, doporučuje se vyčkat s použitím Hylo Comod očních kapek 30 minut od nasazení kontaktních čoček.

Přípravek mohou používat děti, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kapky Hylo Comod neobsahují konzervační přísady a proto jsou velmi dobře snášeny. Po otevření je obsah lahvičky použitelný pro nakapání do oka maximálně 6 měsíců, po uplynutí této doby jej zlikvidujte.

Co obsahují? 

 hyaluronát sodný 1 mg/ml, citrátový pufr, sorbitol, vodu

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!