Popis produktu

Podrobný popis výrobku HiPP MLÉKO HiPP 3 JUNIOR Combiotik 600g


Děti ve věku od 1 roku mají speciální výživové požadavky. HiPP 3 Junior BIO Combiotik obsahuje živiny důležité pro správný růst dítěte, a to redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj. HiPP 3 Junior BIO Combiotik obsahuje prebiotické galagtooligosacharidy a je obohaceno o přírodní probiotické kultury mléčného kvašení. Mléko HiPP 3 Junior BIO Combiotik je vyráběno z BIO surovin z ekologického zemědělství. 

Jak ho brát?

Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do hrnečku. Poté přidejte přesné množství mléka dle návodu a dobře promíchejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že je nutné dodržovat doporučené množství prášku, protože pokud budete dávat prášku více, dítě bude přibírat na váze příliš rychle a naopak při dávkování menšího množství, než je doporučené, bude dítě přibírat pomalu.

Co obsahuje?

Odstředěné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový, laktózu, prebiotickou vlákninu, (galaktooligo­sacharidy z laktózy), draselné soli kyseliny citrónové, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vápenaté soli kyseliny, citrónové, síran hořečnatý, vitamín C, síran železnatý, stabilizátor kyselinu mléčnou, přírodní kultury mléčného kvašení, kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum), vitamín A, vitamín E, vitamín B2, jodičnan draselný, biotin, vitamín D, vitamín B12.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 465,00 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!