Popis produktu

Podrobný popis výrobku HiPP JUNIOR BIO Těstoviny se zel. a smetanou 220g

Zeleninový příkrm s přílohou Hipp Bio Tagliatelle s brokolicí a smetanou obsahuje pouze suroviny (vařené těstoviny, mrkev, brokolici, cibuli, mléko, vařenou rýži, smetanu, petržel) pocházející z ekologického hospodářství. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny (kyselina linolenová) z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk, a je obohacen o jód. Příkrm je vyroben bez přídavku soli, aromat, barviv, konzervačních látek a zahušťovadel. Obsahuje lepek. Vhodný pro děti od ukončeného 7. měsíce. Číslo produktu: CZ6403.

Jak ho připravit?

Otevřenou skleničku nebo oddělenou porci promíchejte a ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, aby jste nepoškodili skleničku a ověřte teplotu. Teprve poté podávejte díděti. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Dále by Vás mohlo zajímat, že tento příkrm může obsahovat stopy vajec.

Co obsahuje?

vařené těstoviny* (tvrdá pšenice) 25 %, zeleninu* 22 % (mrkev*, brokolice*, cibule*), mléko*21 %, vodu, vařenou rýži*, smetanu* 2,5 %, řepkový olej* 1,4 %, citrónovou šťávu* z koncentrátu, petržel*

* z ekologického zemědělství

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 25,00 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!