Popis produktu

Podrobný popis výrobku

Mléko HiPP 2 BIO Combiotik je přirozeně bezlepkové, neobsahuje sacharózu a je obohaceno o vitamíny a minerály. Obsahuje prebiotické galagtooligosacharidy, podobně jako mateřské mléko. Je obohaceno o polynenasycené omega 3 a 6 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (LCP), které jsou také přirozeně obsaženy v mateřském mléce a jsou důležité pro rozvoj zraku nervové soustavy. Mléko HiPP 2 BIO Combiotik je vyráběno z BIO surovin z ekologického zemědělství. 

Jak ho brát?

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství mléka dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že je nutné dodržovat doporučené množství prášku, protože pokud budete dávat prášku více, dítě bude přibírat na váze příliš rychle a naopak při dávkování menšího množství, než je doporučené, bude dítě přibírat pomalu.
 
Co obsahuje?
 
Odstředěné mléko, rostlinné oleje, částečně demineralizovanou sušenou sladkou sušenou syrovátku, laktózu, škrob, prebiotickou vlákninu (galaktooligo­sacharidy z laktózy), emulgátor (sójový lecitin), uhličitan vápenatý, vitamín C, citrát draselný, laktát železnatý, L-tryptofan, chlorid draselný, vitamín E, probiotické kultury mléčného kvašení, vitamín A, niacin, oxid zinečnatý, vitamín D, kyselinu pantothenovou, síran měďnatý, vitamín K, vitamín B1, vitamín B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselinu listovou, vitamín B2, selenan sodný, biotin, vitamín B12.

Důležité informace

Doplňující informace
SÚKL název
Kód SÚKL 0
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!