Popis produktu

Podrobný popis výrobku TEREZIA Hericium erinaceus s rakyt.olejem cps.60

Přípravek obsahuje prášek korálovce ježatého, získeného lyofilizací (šetrný způsob sušení mrazem, zajišťující zachování všech aktivních látek celé houby), obohacený o 100% rakytníkový olej. Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je velmi vzácná houba, bohatá na polysacharidy a polypeptidy, navíc s vysokým obsahem vlákniny, kterou lidský organizmus dokáže využít pro správné fungování zažívání. Rakytníkový olej je nejcennější surovina, která se získává z plodů rakytníku řešetlákového, a to lisováním za studena pro zachováním všech důležitých látek. Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides), jako zdroj rakytníkového oleje, podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, normální činnost srdce (kardiovaskulárního systému), zlepšuje činnost trávicího traktu a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Získaný rakytníkový olej obsahuje vitaminy A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, betakaroten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny, minerální soli a esenciální mastné kyseliny. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 kapsli 2 × denně před jídlem. Kapsli spolkněte celou a zapijte vodou, nebo ji můžete otevřít a obsah kapsle nasypat do jídla nebo vody. Přípravek je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek je vhodný také pro celiaky (osoby s nesnášenlivostí lepku).

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje směs 200 mg 100% prášku lyofilizovaného korálovce ježatého (Hericium erinaceus) a 100% rakytníkového oleje (Hippophae rhamnoides) bez příměsí a dále pomocné látky: želatinu (obal kapsle).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,55 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!