Popis produktu

Podrobný popis výrobku Hami příkrm Brambory kuře mrkev a špenát 250g

Maso-zeleninový příkrm Hami Brambory s kuřetem, mrkví a jemným špenátem je vyroben ze surovin vysoké kvality. Zelenina vařená v páře (mrkev, brambory, petržel, pórek, špenát) si zachovává svou lahodnou chuť i vitamíny. Pečlivě vybrané, jemné kuřecí maso pochází z chovů na podestýlce. Hrubší konzistence s drobnými kousky příkrmu podporuje rozvoj kousání. Příkrm neobsahuje konzervační látky (100% bez konzervantů dle zákona) a je vyroben bez přídavku soli. Bez lepku. Vhodný pro děti od ukončeného 10. měsíce věku.

Jak ho připravit?

Otevřete skleničku, obsah promíchejte nebo oddělte porci a ohřejte (nevařte) ve vodní lázni. Zamíchejte plastovou (nikoliv kovovou) lžičkou, aby jste nepoškodili skleničku a ověřte teplotu. Teprve poté podávejte díděti. Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.

Co obsahuje?

voda, mrkev 26 %, brambory 12 %, kuřecí maso-prsa 9,5 %, plnotučné mléko, jablečná šťáva, bezlepkový pšeničný škrob, petržel 3 %, pórek 2 %, řepkový olej, špenát 1,6 %, majoránka

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 220,00 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!