Popis produktu

Podrobný popis výrobku Hami kaše obilná krupicová s ovocem neml. 180g 6M

Hami Krupicová kaše s Ovocem je nemléčná kaše vyrobená z pečlivě vybrané a kontrolované pšenice, navíc je obohacena o vitamin D a vápník, které jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí. Díky jemné chuti a konzistenci je Hami Krupicová kaše s Ovocem  vhodná jako součást smíšené stravy u dětí od ukončeného 6. měsíce věku. Neobsahuje kravské mléko a je proto vhodná i pro děti s rizikem vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Pro co nejpřirozenější přechod z tekuté stravy lze kašičku připravit z mateřského, kojeneckého, nebo HA (mléko s částečně hydrolyzovanými bílkovinami) kojeneckého mléka či pouze s vodou.

Jak ji připravit?

Připravte si dle návodu 150 ml kojeneckého mléka (cca 40 °C), které obvykle podáváte svému dítěti a nalijte ho do hlubšího talíře nebo misky. Za stálého míchání postupně přidejte 4 polévkové lžíce (cca 22 g) prášku. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním mléka či prášku. Promíchejte vidličkou a nechte asi půl minuty stát. Znovu promíchejte a lžičkou podávejte dítěti. Nedojedené porce neuchovávejte a dítěti již znovu nepodávejte. Po ukončení přípravy obal znovu důkladně uzavřete, zabráníte tak zvlhnutí prášku.

Kaši můžete připravit také pouze s vodou.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kaše neobsahuje kravské mléko, konzervanty ani umělá barviva.

Co obsahuje?

pšeničnou krupici (75,9 %), cukr, maltodextrin, jahodový prášek (0,4 %), banánový prášek (0,3%), broskvový prášek (0,2%) uhličitan vápenatý, směs vitamínů: (C, niacin, E, D-pantothenát vápenatý, B1, B6, A, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), D3, biotin), difosforečnan železitý, síran zinečnatý, přírodní jahodové aroma, přírodní banánové aroma, přírodní broskvové aroma

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 266,67 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!