Popis produktu

Podrobný popis výrobku Gynocaps SR tbl.2

Vaginální probiotikum Gynocaps SR s jedinečným složením (Lcr Regenerans) kombinuje probitika (Lactobacillus casei rhamnosus Doderlein), která se přirozeně vyskytují v pochvě, a prebiotika (živné prvky) pro obnovu přirozeného vaginálního prostředí. Depotní forma (postupného uvolňování laktobacilů) umožňuje snadnější používání vaginálního probiotika – jedna tableta obsahuje množství laktobacilů potřebné pro čtyřdenní kúru (zavádí se 1 tableta za 4 dny), díky čemuž se minimalizují výtoky, které často doprovází zavedení běžných vaginálních přípravků. Gynocaps SR udržuje kyselé pH v pochvě, vytváří ochranný biofilm na sliznici a obnovuje vaginální mikroflóru a poskytuje tak úlevu od nepříjemných pocitů jako je svědění, pálení, výtok a jiné projevy zánětu. Používá se preventivně i při opakovaných vaginálních obtížích, je vhodný v kombinaci s perorálními antibiotiky nebo po vaginální antibiotické i antimykotické léčbě. Vhodný také pro těhotné a kojící ženy. Zdravotnický prostředek.

Jak je používat?

regenerace (obnova) vaginální mikroflóry: 2 tabletová léčba

prevence opakovaného výskytu obtíží (relapsu): 6 tabletová léčba

Zaveďte 1 vaginální tabletu do pochvy 1 × za 4 dny. Tabletu navlhčete malým množstvím vody a zaveďte ji hluboko do pochvy večer před spaním. Několik hodin po zavedení tablety může dojít k výtoku, proto je vhodné použít vložku na ochranu prádla. Pohlavní styk je možný nejdříve za 8 hodin po zavedení tablety.

Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pro pravidelnou intimní hygienu se doporučuje používat mýdlo s neutrálním nebo alkalickým pH (Lactacyd, Gynella, Chilly Intima, Organyc BIO apod.). Nabídku přípravků pro intimní hygienu naleznete v kategorii https://www.apotek.cz/myci-gely-peny. Vyhýbejte se výplachům pochvy.

Co obsahuje?

Jedna vaginální tableta obsahuje 876,9 mg Lcr Regenerans (Lactobacillus casei rhamnosus Doderlein, prebiotika).

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!