Popis produktu

Podrobný popis výrobku Gynocaps SR tbl.2

Vaginální probiotikum Gynocaps SR s jedinečným složením (Lcr Regenerans) kombinuje probitika (Lactobacillus casei rhamnosus Doderlein), která se přirozeně vyskytují v pochvě, a prebiotika (živné prvky) pro obnovu přirozeného vaginálního prostředí. Depotní forma (postupného uvolňování laktobacilů) umožňuje snadnější používání vaginálního probiotika – jedna tableta obsahuje množství laktobacilů potřebné pro čtyřdenní kúru (zavádí se 1 tableta za 4 dny), díky čemuž se minimalizují výtoky, které často doprovází zavedení běžných vaginálních přípravků. Gynocaps SR udržuje kyselé pH v pochvě, vytváří ochranný biofilm na sliznici a obnovuje vaginální mikroflóru a poskytuje tak úlevu od nepříjemných pocitů jako je svědění, pálení, výtok a jiné projevy zánětu. Používá se preventivně i při opakovaných vaginálních obtížích, je vhodný v kombinaci s perorálními antibiotiky nebo po vaginální antibiotické i antimykotické léčbě. Vhodný také pro těhotné a kojící ženy. Zdravotnický prostředek.

Jak je používat?

regenerace (obnova) vaginální mikroflóry: 2 tabletová léčba

prevence opakovaného výskytu obtíží (relapsu): 6 tabletová léčba

Zaveďte 1 vaginální tabletu do pochvy 1 × za 4 dny. Tabletu navlhčete malým množstvím vody a zaveďte ji hluboko do pochvy večer před spaním. Několik hodin po zavedení tablety může dojít k výtoku, proto je vhodné použít vložku na ochranu prádla. Pohlavní styk je možný nejdříve za 8 hodin po zavedení tablety.

Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pro pravidelnou intimní hygienu se doporučuje používat mýdlo s neutrálním nebo alkalickým pH (Lactacyd, Gynella, Chilly Intima, Organyc BIO apod.). Nabídku přípravků pro intimní hygienu naleznete v kategorii https://www.apotek.cz/myci-gely-peny. Vyhýbejte se výplachům pochvy.

Co obsahuje?

Jedna vaginální tableta obsahuje 876,9 mg Lcr Regenerans (Lactobacillus casei rhamnosus Doderlein, prebiotika).

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!