Popis produktu

Podrobný popis výrobku Guareta Pudink s vanilkovou příchut.v prášku 3x35g

Pudinky Guareta jsou vhodné jako součást dietních plánů ke snižování a kontrole tělesné hmotnosti, jsou však vhodné také k zařazení do jakéhokoliv jídelníčku jako náhrada jednoho jídlas cílem zajistit tělu dostatek výživných látek s přiměřeným množstvím energie.

  v 1 porci 35 g s 200 ml nízkotučného mléka
Energetická hodnota 559kJ / 133kcal 895kJ / 213kcal
Bílkoviny 10,30g 18,70g
z nich rostlinné 3,50g 3,50g
z nich živočišné 6,80g 15,20g
Sacharidy 11,50g 22,50g
z nich jednoduché 6,90g 17,90g
Tuky 4,30g 4,50g
z nich nasycené 1,40g 1,50g
Kyselina linolová 1,20g 1,20g
Vláknina 3,60g 3,60g
Sodík 0,56g 0,70g

 

Jak se užívá?

Obsah sáčku nasypte do 200ml nízkotučného mléka (0,5% tuku) a pečlivě rozmíchejte metlou, šejkrem nebo mixerem. Uložte do chladničky přibližně na 3 minuty. Poté je pudink připraven k jídlu.

Doporučené dávkování:

Dospělí užívají 1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla je nutné přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, adekvátního množství přílohy (rýže, brambory, nízkovaječné těstoviny) a pečiva s vyšším obsahem vlákniny.

Po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci (=zlepšení stavu výživy), při zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování se doporučuje užívat 1 - 2 sáčky denně .

Při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ lze doporučit 1 sáček denně.

Dále by Vás mohlo zajímat:

Při redukční dietě se doporučuje vypít denně 1,5 - 2,0l tekutin, nejlépe vodu, neslazenou minerálku nebo sodovku. Příjem tekutin je možné částečně nahradit čajem nebo kávou, pokud je snášíte a nezakázal vám je lékař.
Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Vhodná je zejména svižná chůze, jízda na kole a plavání ve vyhřátém bazénu.

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půl roce prodělaly mozkovou cévní příhodu.
Není určeno jako náhrada celodenní stravy.
Přípravek by neměli užívat osoby s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a dále osoby s poruchami příjmu a využití potravin.
Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Není určeno osobám mladším 18 let.

Informace pro alergiky:

Přípravek obsahuje  mléko, sóju, a pšenici.
Může obsahovat stopová množství vajec.

Co obsahuje?

mléčná bílkovina, sacharóza, sojová bílkovina, inulin, sojový olej, škrob, odtučněný mléčný prášek, stabilizátory: teriární fosforečnan sodný a octan vápenatý, maltodextrin, koncentrát minerálních látek, laktóza, aroma, emulgátor: sojový a slunečnicový lecitin, náhradní sladidlo: aspartam, barvivo: β-karoten, vitamínový koncentrát, antioxidanty: L-ascorbylpalmitát, α-tokoferol

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 79,39 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!