Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Vápník Hořčík Zinek Premium tbl.100+30

Doplněk stravy GS Vápník, Hořčík, Zinek Premium obsahuje zesílené množství minerálů obohacené o vitamíny D3, B6, K1 a biotin pro podporu zdravých kostí, vlasů, kůže a svalů a podporu přirozené obranyschopnosti organismu. Vápník má vliv na udržení zdravých kostí a zubů, podporuje normální funkci svalů a přenos nervových vzruchů, přispívá k normální srážlivosti krve. Hořčík je v těle důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů, pro správnou funkci svalů, dále přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a v neposlední řadě také k normální činnosti nervové soustavy. Zinek má vliv na normální funkci imunitního systému, podporuje plodnost a reprodukci. Vitamin D má vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, na normální koncentraci vápníku v krvi a přispívá k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamin K má vliv na krevní srážlivost a rovněž přispívá k udržení zdravých kostí. Měď přispívá k normální funkci imunitního systému a stejně jako mangan chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů, protože působí jako antioxidant. Biotin je důležitý pro udržení normálního stavu pokožky a vlasů. Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Jak ho užívat?

Užívejte 1–2 tablety denně během jídla, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Děti od 3 let užívají 1 tabletu denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen dětem do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje cukr, lepek a laktózu.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje 400 mg vápníku, 155 mg hořčíku, 5 mg zinku, 1 mg, manganu, 0,5 mg mědi, 45 μg viaminu K1, 0,7 mg vitaminu B6, 2,5 μg vitaminu D3, 50 μg biotinu. Dále pomocné látky mikrokrystalickou celulózu, maltodextrin, sodnou sůl karboxymethylcelulózy, stearan hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulózu, mastek, oxid titaničitý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 114,62 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!