Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Merilin Harmony tbl.90+90 dárek 2017

Doplněk stravy GS Merilin Harmony je speciálně určen pro ženy, které si přejí harmonicky prožít období přechodu (klimakteria) a zůstat svěží i v dalších letech. Představuje bezpečnou a účinnou alternativu pro ženy, které z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí užívat hormony. GS Merilin Harmony obsahuje ploštičník hroznatý s glykosidy a isoflavony pro komfort v období klimakteria, extrakt z třezalky tečkované, který výrazně přispívá k psychické pohodě žen během přechodu. Dále GS Merilin Harmony obsahuje vápník a vitamin D3, které jsou potřebné pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin D3 navíc přispívá k normálnímu vstřebávání a tedy i využití vápníku a fosforu, základních stavebních složek kostí. Tablety neobsahují cukr, lepek a laktózu.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně. Tablety užívejte celé, nerozkousané během jídla nebo po jídle a zapíjejte dostatečným množstvím vody. Doporučená doba užívání je aspoň 2 měsíce. Efekt přípravku GS Merilin Harmony lze očekávat nejdříve po 2 - 4 týdnech užívání. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek GS Merilin Harmony je možné užívat dlouhodobě. V období klimakteria se doporučuje pravidelná preventivní gynekologická kontrola vždy po 6 měsících.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vápník 250 mg, vitamin D3 0,01 mg, extrakt z oddenku ploštičníku hroznatého 20 mg, extrakt z nati třezalky tečkované 150 mg, stearan hořečnatý, kyselinu stearovou, oxid titančitý, sodnou sůl karboxycelulózy, hydroxypropalmethylcelulózu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 467,86 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!