Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Mamavit tbl.30

Doplněk stravy GS Mamavit zajišťuje přísun všech důležitých vitaminů společně s vápníkem, jodem, železem a dalšími významnými prvky. Vitamin B1, vitamin B12, železo a hořčík pomáhají překonat pocit únavy a vyčerpání. Vitamin A, B1, B2, B6, niacin, vitamin B12, C a D jsou látky, které organismus matky v období těhotenství a kojení vyžaduje ve větším množství. Vitamin A je s ohledem na bezpečí plodu přítomen ve formě beta-karotenu, ze kterého si tělo matky tvoří vitamin A podle aktuální potřeby, takže nehrozí riziko předávkování. Vitamin E a selen působí antioxidačně a zajišťují tak ochranu před volnými kyslíkovými radikály. Dostatečný příjem kyseliny listové je důležitý zvláště před plánovaným otěhotněním a v prvních týdnech těhotenství. Zvýšený obsah vápníku a fosforu je potřebný pro stavbu kostí a chrupu. Optimální přísun jódu je důležitý pro správnou funkci štítné žlázy. Železo je prvek, jehož potřeba se stupňuje zejména v posledních týdnech před porodem v důsledku zvýšené potřeby dětského organismu. Hořčík je důležitý pro správnou funkci svalů, nervového a oběhového systému.

Jak ho brát?

Užívejte 1 × denně 1 tabletu, po jídle nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že současně s přípravkem GS Mamavit by jste již  neměla užívat jiné vitaminové přípravky. Tablety neobsahují konzervační látky, barviva, lepek, laktózu a cukr a je proto vhodný i pro diabetičky.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje beta-karoten 3 mg, vitamin E 23,5 mg, vitamin C 120 mg, vitamin B1 1,6 mg, vitamin B2 1,8 mg, vitamin B6 2,5 mg, vitamin B12 3,5 μg, vitamin D 10 μg, biotin 150 μg, kyselina listová 800 μg, kyselina pantothenová 6 mg, niacin 20 mg, vápník 163 mg, fosfor 126 mg, jód 200 μg, mangan 2 mg, železo 20 mg, zinek 10 mg, hořčík 150 mg, měď 2 mg, chrom 25 μg, molybden 25 μg, selen 50 mg. Dále pomocné látky celulózu, sodnou sůl karboxycelulózy, maltodextrin, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, hydroxypropylmethylcelulózu.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 6,73 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!