Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Extra Strong Multivitamin tbl.60+30 2017

Doplněk stravy GS Extra Strong Multivitamin obsahuje komplexní vyvážené složení vitaminů, minerálů, navíc obohacený o lutein, activin a echinaceu. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje tvorbu kolagenu. Vitamíny skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich, podporují správnou funkci nervového systému a psychických funkcí. Vyvážené množství fosforu, hořčíku, manganu a jódu podporuje získávání energie a posiluje pocit svěžesti. Z minerálních látek jsou dále velmi důležité selen a zinek, neboť podporují správnou činnost imunitního systému a chrání buňky před oxidačním sresem. Pro udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů jsou potřebné zejména zinek, biotin, beta-karoten a vitamíny A a C. Železo, kyselina listová a vitamin B12 jsou zvlášť důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. K udržení zdravého zraku přispívá vitamin A, v přípravku doplňovaný účinkem beta-karotenu a luteinu, který se přirozené vyskytuje v očích. Je soustředěn ve žluté skvrně, důležité části sítnice. Vápník, hořčík a fosfor jsou nepostradatelnou součástí kostní hmoty. 

Jak ho uložit?

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle a zapijte ji dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje cukr, lepek, laktózu. Přípravek GS Extra Strong Multivitamin je vhodné užívat dlouhodobě.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vitamin A 800 μg, beta-karoten 0,2 mg, vitamin E 12 mg, vitamin C 120 mg, vitamin B1 1,1 mg, vitamin B2 1,4 mg, vitamin B6 1,4 mg, vitamin B12 2,5 μg, vitamin D3 5 μg, vitamin K 30 μg, biotin 50 μg, niacin 16 mg, kyselina listová 200 μg, kyselina pantothenová 6 mg, vápník 162 mg, fosfor 125 mg, jód 100 μg, železo 14 mg, zinek 10 mg, hořčík 100 mg, měď 1 mg, mangan 2 mg, chrom 40 μg, molybden 50 μg, selen 55 μg, lutein 125 μg, activin 10 mg, echinacea (ve formě extraktu z kořene 4:1 10 mg) 40 mg, hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalickou celulózu, maltodextrin, stearan hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulózu, oxid titaničitý, oxid železitý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2,43 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!