Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Extra Strong Multivitamin 50+ tbl.90+30 akce

V jednotlivých životních etapách se mění nároky na potřebu určitých látek, stejně jako stravovací návyky. GS Extra Strong Multivitamin 50+ obsahuje všechny důležité látky pro ty, kteří chtějí žít i po padesátce plnohodnotným aktivním životem. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, stejně jako k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy. Pozitivně ovlivňuje normální funkci energetického metabolismu a rovněž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamíny skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich. K tomu přispívají také fosfor, hořčík, mangan a jód. Vyvážené množství těchto látek podporuje získávání energie a posiluje pocit svěžesti. Imunitní systém je důležitý pro přirozenou ochranu našeho organismu před stresem a vlivy životního prostředí a přispívá k udržení dobrého zdraví. Pro jeho správné fungování jsou důležité především vitamíny C a A, z minerálů pak selen a zinek. Pro udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů jsou potřebné zejména zinek, biotin, beta-karoten a vitamíny A a C. Vitamíny C, E, selen a zinek  působí antioxidačně a pomáhají organismus chránit před účinkem volných kyslíkových radikálů. Železo, kyselina listová a vitamin B12 jsou zvlášť důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. Vitamín C přispívá k dobrému stavu cév. Pro zdravý zrak potřebujeme vitamín A, v přípravku doplňovaný účinkem beta-karotenu. Umožňuje nám především ostré vidění a vidění za šera. Přípravek GS Extra Strong Multivitamin 50+ navíc obsahuje lutein, který se přirozené vyskytuje v očích. Je soustředěn ve žluté skvrně, důležité části sítnice. Pro správnou činnost nervové soustavy, která řídí veškeré funkce našeho těla, jsou důležité především vitamíny skupiny B, kyselina listová a hořčík. Vápník, hořčík a fosfor jsou nepostradatelnou součástí kostní hmoty. Ženšen sibiřský je považován za adaptogen, což znamená, že optimalizuje homeostázu (schopnost organismu udržovat stabilní vnitřní prostředí). Extrakt ginkgo biloba přispívá ke správnému prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Podporuje paměť, schopnost soustředit se a další rozumové funkce. Podporuje přívod krve do končetin a zajišťuje tak tkáním vydatný přístup živin a možnost odplavení škodlivých látek.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle a zapijte ji dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek GS Extra Strong Multivitamin 50+ je vhodné užívat dlouhodobě.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek GS Extra Strong Multivitamin 50+ není určen dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vitamin A 800 μg, beta-karoten 0,4 mg, vitamin E 18 mg, vitamin C 120 mg, vitamin B1 1,65 mg, vitamin B2 2,1 mg, vitamin B6 2,1 mg, vitamin B12 3 μg, vitamin D3 5 μg, vitamin K 30 μg, biotin 75 μg, niacin 24 mg, kyselina listová 300 μg, kyselina pantothenová 9 mg, vápník 162 mg, fosfor 125 mg, jód 100 μg, železo 2,1 mg, zinek 5 mg, hořčík 100 mg, měď 0,5 mg, mangan 2 mg, chrom 40 μg, molybden 50 μg, selen 30 μg, ženšen sibiřský – extrakt z kořene (10:1) 100 mg, ginkgo biloba – extrakt z listů (24 % glykosidů, 6 % terpenolaktonů) 40 mg, lutein 1 mg, hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalickou celulózu, maltodextrin, stearan hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulózu, oxid titaničitý, oxid železitý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 365,83 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!